0552 020 25 50

Sosyal Medyada Biz}

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız İSTANBUL ISITMA SOĞUTMA & HAVALANDIRMA 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetin i kazanmayı ilke edinen İSTANBUL KLİMA uzman kadrosu ile firmaların KLİMA ve SOĞUTMA taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan İSTANBUL KLİMA faaliyette bulunduğu hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İSTANBUL KLİMA yılların tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
Kurulduğu günden bugüne VRF ve Split Klima satışı ve satış sonrası hizmeti, servisi veren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

MİSYONUMUZ

Genç ve dinamik bir  Teknik Servis olarak sektörde müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek;
ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı şekilde büyüyebilmektir.

VİZYONUMUZ

Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi servis firması olmaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN