0212 238 41 61

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul VRV Klima Servisi

İstanbul VRV Klima Servisi

VRV Klima Servisi ve VRV Klima Bakımı Hizmetlerini İstanbul Avrupa Yakasındaki İlçelerde  Aynı gün içinde vermektedir.  Önceliğimiz Yetkili Klima Servisi Kalitesinde 100 % Müşteri Memnuniyeti Prensibi ile Hizmet Etmektir..

Vrv klima servisi olarak her tip ve marka vrf klima cihaz ve sistemleri için VRV klima servisi hizmeti sunmaktayız. VRV değişken debili klima sistemleri kısacası merkezi klima sistemleri de diyebiliriz. VRV klima arıza servisi olarak haftanın 7 günü  hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul VRV Servisi

Konusunda Uzman VRV Servisi…

Günümüzde insanların yaşam standardını arttırmak için hemen hemen bir çok yerde klima vazgeçilmezimiz olmuş durumda, yaz aylarının dayanılmaz sıcaklarından kurtulmak için tek çaremiz, ve ihtiyacımız klima, ama tabi ki ekonomik bakımdan bununda bir maliyeti var. Diyelim ki 10 katlı bir binamız var her katında 2 dairemiz var ve her bir dairede 4 adet odamız var ve bu odaların hepsini soğutmak istiyoruz bunun için en pratik çözüm nedir?

İşte burada vrv klima servisi sistemleri devreye giriyor. Her odaya ayrı ayrı split klima takmak binamızın hem görüntüsünü çirkinleştirecek hem de daire içinde ya da kullanılan alanda diyelim estetiğe aykırı görüntüler meydana gelmiş olacak.

VRV Arıza Servisi

VRV Klima Sistemleri Bakım Onarım

VRV sistemlerinde diğer bir konu ise ekonomi, Bu gün split klimalar bire üç enerji dönüşümü yaparken, vrv klima servisi sistemi bire on geri dönüşümü sağlıyor, cop değerleri çok yüksek, oldukça yüksek verimlilik sağlıyor, bakım maliyetleri split klimalara göre daha ekonomik, split klimalara göre daha estetik, kapasiteleri daha yüksek ve ayrıca tüm odaları tek tek kumanda edebildiğiniz gibi bize tek bir merkezden de yönetme olanağı sunuyor.

Firmamız vrv klima servisi olarak her türlü sorularınıza severek yardımcı olmak ister. Projelendirme bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız

NEDEN AKBAYRAK KLİMA ?

7/24 Teknik Hizmet

Chiller  , VRF yada VRV  sistemlerin sizin için öneminin farkındayız, Zaman sizin için çok önemli. Arızalarınıza ne kadar hızlı müdahale edersek siz o kadar mutlu olursunuz…

Konusunda Uzman Ekip

Teknik kadromuz hizmet verdiğimiz markaların arızaları konusunda sürekli eğitime tabidirler.Teknolojiyi ve yeni modelleri takip ederek en iyi hizmeti vermek öncelikli prensibimizdir.

Parçada Garanti

Klima Cihazlarınız için gereken parçaları 1 yıl garantili olarak değiştirilir. Mekanik yada elektronik parçalarda kaliteden taviz vermeyiz.

Sabit Fiyat Politikası

Cihazların arızası hakkında müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra tamir süresini ve ücretini belirtiriz. Verilen fiyatlandırma asla değişmez.

 

171 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN