0533 591 76 65

Sosyal Medyada Biz}

Vestel klima servisi

Vestel klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından firmalar arasında yaptığı geniş bir proje aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti ve firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü. Vestel klimalarınızda herhangi bir sorun oluştuğunda ilk yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak destek hizmet isteyebilirsiniz. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek ve gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde en çok klima kullanımları arasında bilinen vestel markalı cihazlar tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.Vestel markalı cihazların hiçbir model ayrımı yapmadan arıza bakım onarım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.Orjinal yedek parça kullanımı ile tüketicilerin güvenini ön planda tutmaktayız.Vermiş olduğumuz tüm klima hizmetlerine ücretsiz garanti kapsamı sağlayarak müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutmaktayız.En iyi ve en kaliteli klima servis hizmetleri için doğru adrestesiniz. Hiçbir bölge ayrımı yapmadan sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde servis hizmeti sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir veya online destek alabilirsiniz.

Vestel klima servisi  bilgi için  0 (533) 591 76 65 numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye üretimi zorlu holding üretimi olan vestel klimalar inanılmaz şekilde satış yaparak ilgi odağı olmaktadır. Vestel klima cihazları arıza esnasında yedek parçaları ucuz olup müşterileri maddi hasarların önüne geçmektedir. Klimanız arızalandığında bizleri arayarak akbayrak klima servis tarafından aynı an içerisinde servis desteği alabilirsiniz. Bizler sizlerden telefon bekliyor olacak ve telefon desteği ile uzaktan bile olsa cihazı aktif konuma almak için çabalamaktayız.

Vestel klima bakımı vestel klima montajı fiyat politikası düşük olan firmamız piyasa genelinin en alt seviyesinde olup kaliteli işçilikler sergilemekteyiz. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizden kısa vadeli şekilde ulaşabilirsiniz.