0533 591 76 65

Sosyal Medyada Biz}

Toshiba klima servisi

Klima Bakım Servisi

AKBAYRAK klima bakımı siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları çalışma yönünde bir çok değişiklik yapmış ve müşterilerine hızlı bir hizmet sunmak için projelerinde yer alan akbayrak klima bakımında siz değerli tüketicilerimize hızlı bir iletişim ve hizmet sunmaktayız.

Klima arıza bakım

Firmamız akbayrak klima bakım servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırmış ve müşterilerine geniş odanaklı bir çalışma sunmuştur. Siz değerli tüketicilerimiz klimalarınız bozulduğunda herhangi bir panik veya hiçbir sorun üstüne sorun yaratmadan bizleri 0 (533) 591 76 65 arayarak sorunlarınızı belirtebilirsiniz hizmette hızlı destek alabilirsiniz. Firmamız akbayrak klima bakımı siz değerli tüketicilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

AKBAYRAK klima bakımı servisimiz sizlere hizmet sunmaktan onur ve şeref duymaktadır. İstanbul bölgesinin tamamına hizmet veren klima bakım servisimiz klimalarınızı garantili bir şekilde sorunsuz yeniden onarıyor. Kimyasal ilaçlar ile cihazın içerisinde tertemiz yaparak müşterilerimizin koku şikayetlerini ortadan kaldırarak rahat nefes almalarını sağlamaktayız. Klima servis merkezimi her daim yanınızda olup gece gündüz demeden aralıksız şekilde noktasal servis hizmeti sunmaktadır.