0533 591 76 65

Sosyal Medyada Biz}

Sunny Klima Servisi

Sunny klima servisi firmamız siz değerli tüketicilerimize İstanbul genelinin tüm bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir.
Siz değerli tüketicilerimizin klimalarında sorunları oluştuğunda gece ve gündüz 7/24 sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından profesyonel garantili olarak servis hizmetini vermektedirler.

Değiştirdiğimiz parçalar 2 yıl garanti vererek müşterilerinin daha fazla güven kazanmasını sağlıyoruz.

Sunny Klima servis

Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sayesinde günümüzdeki klimalar daha kullanışlı ve daha tasarruflu hale gelmektedir. Bunların içlerinden biri de sunny markalı klima cihazları yer almaktadır.Elektirik tasarrufu veya enerji tasarrufu sağlamak için hangi markayı seçmeliyim ? soruna cevabımız Sunny Klima olacaktır. Sunny klima  servislericihazına sahip olan tüketicilerimiz ise daha verimli bir klima ile sezonunu geçirmek istiyor ise her yıl düzenli olarak periyodik klima bakımı yaptırması gerekmektedir. Uzun ömürlü klima kullanımları için periyodik sunny klima bakımı şarttır.Servis desteği nasıl alırım diye düşünmenize gerek kalmadan hemen bizlere 0 (533) 591 76 65 çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterli olacaktır. Gereken bütün yardımları bizler sizlere sağlayacağız.