0533 591 76 65

Sosyal Medyada Biz}

S.S.S

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz Değerli Müşterilerimize Soruların Cevaplarını Listeledik.
Klima ses yapıyor
Klima servisi olarak sıklıkla rastladığımız klima ses problemlerini oldukça yaygınlaşmaktadır. Sessiz ortamlarda klima ses yapıyor ise muhtemelen klima iç ünite fan motoru aşınmış ve fan kanatçıkları zarar görmüş olabilir. Sorunun çözümünü bulmak için firmamızdan destek almanızı öneriyoruz.
Klima su damlatıyor
Klima montajı sonrasında cihaz soğuk konumda çalışırken alt tarafından bulunduğu ortama su damlatıyor ise montaj hatası olmuş olabilir. Su terazisi yardımı ile cihazın düz olmasına önem vermelisiniz. Cihaz montaj olduktan aradan yıllar geçtikten sonra yine su akıtıyor ise drenaj hattı tıkalı olabilir. Bizlere ulaşarak destek alın.
Klima soğutmuyor
Klima servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmetler sunan akbayrak klima klima cihazlarında soğutma problemini ortadan kaldırak nedeninin birden fazla olduğu için firmamızdan destek almanızı öneriyoruz. Bir kaç soru sonucunda klimanızı aktif konuma almaktayız.
Klima sıcak üflemiyor
Klima sıcak üflemiyor diyor iseniz firmamız tarfından uzman teknisyenlerimiz bulunan muhite gelerek klima cihazında neden sıcaklık olmadığını sürede çözerek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Klima cihazında gaz eksikliğimeydana gelmiş olabilir. Bizlere ulaşmanız sonucu rahat nefes alabilirsiniz.
Klima arıza kodları
CihazlaRda dijital ekranlarda arıza kodları vererek klima cihazında ne gibi sorun olduğunu kodları sorgulatarak ögrenebilirsiniz. Klima arızaları için bizleri arayınız.Tüm istanbul geneli hizmetlerimiz vardır. +90 212 238 41 61 çağrı merkezlerimiz her daim hizmetler sunmaktadır.
Klima gaz fiyatları
Klima gazı 2 bölüme ayrılmaktadır. R22 ve r410 a çevre gazı olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Yeni nesil klimalarda 410 a gazlar kullanılmaktadır. Klima gaz fiyatları hakkında servislerimizden detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Klima neden çalışmaz
klima durup dururken neden çalışmaz. Elektrik gelmiyor olabilir voltaj kontrolü yapılması gerekiyor. Elektrik kontrol sonrası servisimizden teknik destek alabilirsiniz.
Ücretsiz klima keşifi
klima almadan önce mutlaka ücretsiz klima keşifi yaptırın.