0533 591 76 65

Sosyal Medyada Biz}

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek müşterilerimizi geniş bir güvence altına alarak rahatlığa kavuşturacak odanaklı bir iş başarmaktayız. Arçelik klima servisi klimalarınızda herhangi bir sorun oluştuğunda destek hizmette ve fiyatlarımızda memnun kalacağınıza garanti vererek sizleri mutlu etmekteyiz.

Arçelik klima servisi demek yenilik demek sloganıyla kendini büyük bir marka haline getiren arçelik markalı klimalar değişen ve gelişen teknoloji sayesinde de kendini her daim ön planda tutmaktadır. Bizler arçelik klimaların teknik servisliğini yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Klima servisi olarak siz değerli arçelik kullanıcılarına sorunsuz bir yaz ve kış mevsimi geçirmesini sağlıyoruz. Her yıl düzenli olarak yapmakta olduğumuz yazlık ve kışlık periyodik klima bakım kampanyalarımızdan yaralanmak istemezmisiniz ? % 40 varan indirimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bir telefon yardımı ile bizlerle anında iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi;

Arçelik klima servisi cihazı alırken kullanma kılavuzlarında belirtilen klima bakım zamanlarına mutlaka önem gösteriniz. Uzman ekipler aracılığı ile cihazların genel periyodik bakım işlemini profesyonel servisler tarafından yapılmasına özen gösteriniz. Düşük fiyat politikasına aldanarak cihazın bakımını yaptırmanız söz konusu bile olamaz. Sağlınız açısında kimyasal ilaç ile klima cihazının düzenli şekilde yaz ve kış ayları başlarında klima teknisyenleri tarafından müdahale edilmelidir. Müdahalesi yapılmayan klimalar sizlerin sağlığı açısından aşırı şekilde rahatsızlık vereceğini bilmenizi isterdim.Kullanmakta olduğumuz klimanın az enerji tasarrufu, yüksek konfor sağlamasını ve en önemli konulardan biri de sağlımız olduğunu unutmamak lazım sonuçta klima iç ünitelerimiz odanın içerisindeki havayı alıp size soğutarak geri vermektedir. Bakteri toplayan klima cihazları kapalı konumda dahi içerisine bulunduğu ortamın pislikleri içerisinde emiş yapmaktadır. Bu nedenle arçelik klima cihazlarını yılda 2 kez mutlaka bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Arçelik cihazınızın bakımını ve tamirini yapabilecek olan akbayrak klima servis ile en hızlı şekilde kontakt kurabilmek adına 0 (533) 591 76 65 nolu hattımızı yada internet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurup gönderebilirsiniz.